СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22 листопада 2022 року                                                                                №112

Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 14, 23 ,71, 78 Бюджетного кодексу України виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік» згідно з додатком (3).
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ виконавчого комітету сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ