СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

19.12.2022                                                                                                       №124

З метою організованого проведення Новорічних та Різдвяних свят 2022-2023 року на території населених пунктів Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Створити організаційний комітет по проведенню Новорічних та Різдвяних заходів на території населених пунктів Сергіївської сільської  територіальної громади (додаток 1).
  2. Затвердити  заходи  з проведення Новорічних та Різдвяних свят 2022-2023 року на території населених пунктів Сергіївської сільської ради поданих керівниками організацій і установ, навчальними  і дошкільними закладами (додаток 2).
  3. Відповідальній з протипожежної безпеки по Сергіївській сільській раді Білаш С.М. провести інструктаж з протипожежної безпеки в місцях проведення новорічних заходів (СБК, сільські клуби, ЗДО).
  4. Поліцейському офіцеру громади сектору взаємодії з громадами Миргородського РВП Паську Андрію Олександровичу забезпечити громадський порядок на час проведення Новорічних та Різдвяних свят.
  5. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити дане рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток 1

до рішення виконкому сільської ради №124 від 19.12.2022 «Про затвердження Новорічних та Різдвяних заходів на території населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади»

Склад організаційного комітету

по проведенню Новорічних та Різдвяних заходів на території

населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади

Прізвище, Ім’я, по батькові

Дичок

Олег Романович

-

заступник голови Сергіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради, голова організаційного комітету;

Богуславець

Людмила Вікторівна

-

директор Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради, заступник голови організаційного комітету;

Івко

Світлана Олександрівна

-

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради; член організаційного комітету;

Коркішко

Олексій Іванович

-

староста Розбишівського старостинського округу, член організаційного комітету;

Хоптинська

Тетяна Григорівна

-

староста Качанівського старостинського округу, член організаційного комітету;

Скоропис

Вікторія Володимирівна

директор Розбишівського СБК, член організаційного комітету;

Панова

Наталія Валеріївна

-

депутат Сергіївської сільської ради, голова громадської організації «Молодіжне об’єднання «Нове покоління України», член організаційного комітету.

Секретар виконавчого комітету                                            Надія ІЛЛЯШЕНКО

Додаток 2

до рішення виконкому сільської ради №124 від 20.19.2022 «Про затвердження Новорічних та Різдвяних заходів на території населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади»

Заходи

з проведення Новорічних та Різдвяних свят 2022-2023року на території населених пунктів Сергіївської сільської ради

Сергіївський СБК

1. 25 грудня - творчий звіт  талановитої та обдарованої молоді вокального та хореографічного гуртків ( кер. Л. Скляр та О. Мигаль);
  2. січня Для любительського об’єднання «Квіти для душі» та ансамблю «Сусідоньки» літературно – музична програма «Різдвяні зустрічі»;
  3. 7 січня Онлайн перегляд вистави «Ніч перед Різдвом»;
  4. 13 січня Розважальна програма для дітей «Мрії про Перемогу» (запуск дітьми власноруч виготовлених жовто-блакитних паперових літаків. прикрашання святкового дерева «Ялинка Перемоги»).

Розбишівський БК

1. 6 січня «Колядують зорі на Різдво Христове» - фольклорні посиденьки;
  2. 13 січня «Ой колядки та щедрівки» вітання від учасників художньої самодіяльності установам  села Розбишівка;
  3. Виставка – фотозона «Новорічні вітражі».

Качанівський клуб

1. З 25 грудня по 7 січня діє новорічно – різдвяна фотозона;
  2. 25 грудня онлайн  привітання з Різдвом Христовим від учасників художньої самодіяльності;
  3. 1 січня онлайн привітання з Новим роком « Новорічні віншування»;
  4. 7 січня перегляд мультфільму « Різдвяна історія».

с. Вирішальне

1. 19 грудня  квест – гра «Запалюємо зорі»;
  2. 30 грудня Онлайн музичні привітання «У новий рік з Перемогою».

Новоселівський клуб

1. 18 грудня Дитячий ранок «Святковий візит Святого Миколая»;
  2. 24 грудня Майстер – клас «Чарівництво власноруч»;
  3. 25 грудня Онлайн – привітання «З передзвоном на поріг вже ступає Новий Рік».

Розбишівська бібліотека

1. До дня святого Миколая казковий вернісаж «Час зимових історій»;
  2. Виставка книг «Біла зимонька прийшла – саньми свят нам принесла».

Качанівська бібліотека

1. Книжковий водограй «Поспішає рік новий»;
  2. Майстер – клас «Новорічний декор своїми руками».

Директор Центру культури та дозвілля                     Людмила БОГУСЛАВЕЦЬ