СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19.12.2022                                                                                                        №125

Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради про доцільність звільнення опікуна Торяник Марії Олександрівни над недієздатним Торяником Віталієм Петровичем 19.09.1993 р.н. та доцільність призначення опікуном Торяника Валерія Петровича 03.02.1995 р.н.

Керуючись ст. 34 п. 4 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в частині питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, з метою дотримання принципів законності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності повнолітніх громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав та інтересів, враховуючи заяви громадян: Торяник Марії Олександрівни від 16.12.2022 та Торяника Валерія Петровича від 16.12.2022, висновок опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради від 16 грудня 2022 року, виконавчий комітет Сергіївської сiльської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради про доцільність звільнення опікуна Торяник Марії Олександрівни 04.03.1956 р.н. над недієздатним Торяником Віталієм Петровичем 19.09.1993 р.н. та доцільність призначення опікуном Торяника Валерія Петровича 03.02.1995 р.н.(Додаток 1).
  2. Визнати доцільним звільнення опікуна Торяник Марії Олександрівни 04.03.1956 р.н. та призначення опікуном Торяника Валерія Петровича 03.02.1995 р.н. над недієздатним Торяником Віталієм Петровичем 19.09.1993 р.н..
  3. Контрользавиконанням рішення покласти на юриста виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Литвиновську Л.І..

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ

до рішенням виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради

від 19.12.2022 року №125

ВИСНОВОК

опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради

Торяник Марія Олександрівна, 04.03.1956 р.н. мешканка с. Веселе, вул. Лугова, 26, Миргородського району Полтавської області, звернулась до опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради із заявою щодо звільнення від обов’язків опікуна над недієздатною особою Торяником Віталієм Петровичем 19.09.1993 року народження, який визнаний недієздатним рішенням Гадяцького районного суду Полтавської області від 10 жовтня 2016 року, у зв’язку з досягненням похилого віку та значним погіршенням стану здоров’я та неможливістю виконувати обов’язки опікуна, що підтверджується медичною документацією (довідкою сімейного лікаря від 21.09.22 р. та випискою із її медичної карти від 21.09.22 р.).

В свою чергу до опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради із заявою звернувся Торяник Валерій Петрович 03.02.1995 року народження (рідний брат недієздатного Торяника Віталія Петровича), мешканець с. Веселе, вул. Лугова, 26, Миргородського району Полтавської області про змогу та бажання здійснювати повноваження опікуна над недієздатним братом.

Тому, опікунська рада при виконавчого комітету Сергіївської сільської ради вважає доцільним звільнення опікуна Торяник Марії Олександрівни 04.03.1956 р.н. над недієздатним Торяником Віталієм Петровичем 19.09.1993 р.н. та призначення опікуном над ним Торяника Валерія Петровича 03.02.1995 р.н..

Голова опікунської ради при

виконавчому комітеті

Сергіївської сільської ради                                                   Надія ІЛЛЯШЕНКО