СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19.12.2022                                                                                                       №126

Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Відповідно до статті 76 Бюджетного кодексу України, розглянувши проєкт рішення сільської ради «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік», розроблений відповідно до норм чинного Податкового і бюджетного кодексів України, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Схвалити та винести на розгляд чергової сесії Сергіївської сільської ради проєкт рішення «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».

(додається).

1. Контрользавиконанням даного рішення покласти на начальника фінансового вдділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ