СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

19.12.2022                                                                                                        №127

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №5 по вулиці Молодіжна в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянина Бобильова Олега Анатолійовича про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №5 по вулиці Молодіжна в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області, що належить йому на праві особистої власності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить Бобильову Олегу Анатолійовичу, а саме: нумерацію будинку з номера 5 на номер 10, вулицю Молодіжна на провулок Молодіжний.
  2. Старості Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради (Коркішку О.І.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №3 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (с. Розбишівка).
  3. 3. Копію цього рішення направити: гр. Бобильову Олегу Анатолійовичу.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ