СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

19.12.2022                                                                                                        №128

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №6 по вулиці Центральна в селі Сергіївка Миргородського району Полтавської області

Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянки Гліби Зінаїди Андріївни про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №6 по вулиці Центральна в селі Сергіївка Миргородського району Полтавської області, що належить їй на праві особистої власності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить Глібі Зінаїді Андріївні, а саме: нумерацію будинку з номера 6 на номер 12, вулицю «Центральна» залишити без змін.
  2. Секретарю виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Ілляшенко Н.В.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №3 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (с. Сергіївка).
  3. 3. Копію цього рішення направити: гр. Глібі Зінаїді Андріївні.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ