СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

19.12.2022                                                                                                     № 131

Про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал  2023 року

Заслухавши інформацію Ілляшенко Н.В. секретаря виконавчого комітету Сергіївської сільської ради про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал 2023 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. План роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на І квартал  2023 року затвердити. (Додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ