СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24.04.2023                                                                                                         №34

Про внесення змін до Рішення №50 від 24.05.2021 «Про надання безкоштовних соціальних послуг окремим категоріям осіб чи сімей»

Керуючись статтями 34 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 7 частини 2 статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України №760 від 13.11.2013 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома» (Із змінами) та з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг згідно до індивідуальних потреб, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Доповнити п. 2 Рішення №50 від 24.05.2021 «Про надання безкоштовних соціальних послуг окремим категоріям осіб чи сімей» (далі Рішення) такими категоріями:

- Учасник бойових дій;

- Учасники війни;

- Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;

- Члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України:

- Особи з інвалідністю І та ІІ групи;

- Діти війни;

- Члени сім’ї військових;

- Сільський педагог, медик, працівник  культури, міліціонер на пенсії.

1. Доповнити категорію «похилий вік» зазначену в пункті 2 Рішення словами «особи, які досягли 70 років».
  2. Додати у п.3 Рішення соціальну послугу «догляд вдома».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради та на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                             Надія ІЛЛЯШЕНКО