СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24.04.2023                                                                                                      №35

Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Положенням про виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, на підставі акту обстеження №2 від 24.03.2020 р, наданого комісією, призначеною рішенням виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  «Про створення комісії по обстеженню зелених насаджень на території Сергіївської сільської ради» від 12.03.2020 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Дозволити видалення аварійних, сухостійних й фаутних зелених насаджень КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради після отримання ним ордеру на видалення, згідно з додатком 1.
  2. Сільському голові Лідовому І.Г. видати КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради ордер на видалення зелених насаджень у порядку, згідно з чинним законодавством.
  3. Після видалення вимічених насаджень доручити тимчасовій комісії з питань визначення стану зелених насаджень, провести перевірку кількості видалених насаджень та стан впорядкування території.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради        Надія ІЛЛЯШЕНКО

Додаток 1.

ОРДЕР №2

на видалення зелених насаджень

с. Сергіївка                              25 квітня 2023 року

На основі рішення виконавчого комітету Сергіївської  сільської ради «Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень» від 24 квітня 2023 року та акту обстеження № 2 від 24 березня 2020 року.

дозволяється:                            КП «Сергіївське»

с. Сергіївка  вул..Центральна,15

видалення дерев :

(в с. Лободине  навколо ставків, в районі пам’ятника, колишньої школи)

Вид зелених насаджень, що підлягають видаленню

(пересаджуванню)

Вік

(ро-ків)

Висота

(м)

Діаметр

стовбура на висоті 1,3 м від землі

(см)

Кількість (шт.)

Якісний стан зелених насаджень (хороший, задовільний, незадовільний)

Підлягає

(шт.)

видаленню

пересаджуванню

Верби

незадовільний

Осокори

незадовільний

Всього видаляється:  86 одиниць  дерев.

Термін видалення встановлюється до 31 грудня 2023 року.

Благоустрій та озеленення провести до 31 січня  2024 року.

Використати  вирубану  деревину  для  опалення  закладів освіти Сергіївської  сільської  ради.

(дата відкриття ордера)   (дата закриття ордера)

25 квітня  2023 року   31 грудня 2023  року

Секретар сільської ради Надія ІЛЛЯШЕНКО