СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29.05.2023                                                                                                        №37

Про впорядкування місць масового відпочинку населення біля водних об’єктів

Відповідно до п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою впорядкування місць масового відпочинку біля водних об’єктів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити на літній період місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів (Додаток 1) з подальшим виготовленням проектів відведення земельних ділянок для цієї мети та узгоджуються з територіальними установами державної санітарно-епідеміологічної служби.
  2. Затвердити заходи по впорядкуванню місць відпочинку біля водних об’єктів (Додаток 2).
  3. Зобов’язати відділ освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Івко С.О.) провести роз’яснювальні бесіди по правилах поведінки на водоймах та ознайомити дітей з прийомами саморятування, надання першої долікарняної допомоги потерпілим.
  4. Зобов’язати комунальне підприємство «Сергіївське» Сергіївської сільської ради включити до графіку вивезення твердих побутових відходів з місць масового відпочинку населення біля водних об’єктів затверджених п. 1 цього рішення.
  5. Рекомендувати орендарям водних об’єктів облаштувати місця відпочинку та встановити відповідні знаки до 01.06.2023 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

до рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради

від 29.05.2023 року №37

Місця масового відпочинку населення Сергіївської сільської територіальної громади біля водних об’єктів

Назва місця масового відпочинку населення

Населений пункт в якому розташоване місце масового відпочинку

«Марусине» (Бутишин)

с. Сергіївка

(Центральна садиба громади)

«Зона відпочинку на Корніївці» (правий берег річки Хорол)

с. Розбишівка

(Розбишівський старостинський округ)

«Зона відпочинку біля містка через річку Хорол»

(лівий берег річки Хорол)

с. Розбишівка

(Розбишівський старостинський округ)

«Зона відпочинку Дачне»

с. Дачне

(Качанівський старостинський округ)

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                    Надія ІЛЛЯШЕНКО

до рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради

від 29.05.2023 року №37

Заходи по впорядкуванню місць відпочинку біля водних об’єктів.

1. Очистити прибережну зону річки Хорол біля місць масового відпочинку людей.

До 01.06.2023 року                                                          КП «Сергіївське»

СКП «Добробут»

1. Обрізати сухе гілля дерев, видалити кущі, що знаходяться в зоні відпочинку.

СКП «Добробут»

1. Зобов’язати орендарів ставків розташованих на території Сергіївської сільської ради облаштувати місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів.

Орендарі ставків

1. Розмістити на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/,інформаційних стендах Сергіївської сільської ради, інформаційних стендах загальноосвітніх шкіл розташованих на території Сергіївської сільської ради правила безпечної поведінки біля водних об’єктів.

Секретар виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради                                                                                                                                                     Надія ІЛЛЯШЕНКО