СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29.05.2023                                                                                                          №42

Про затвердження протоколу проведення електронного аукціону з продажу права оренди майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктом 78 «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, з метою забезпечення ефективного використання комунального майна, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Протокол електронного аукціону №LLЕ001-UA-20230503-05473, що відбувся 24.05.2023 року з продажу права оренди об’єкта комунальної власності – частини нежитлової будівлі (ангар) площею 500 кв.м за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с. Сергіївка, вул. Лугова, 31. Переможцем аукціону затвердити фізичну особу- підприємця - Приступу Дмитра Івановича.
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.