Menu

                                                               

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

РІШЕННЯ

 

28.08.2023                                                                                                         №60

 

Про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №4 по тупику Леніна в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області

      

 Відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву громадянки Радько Софії Іванівни про зміну поштової адреси індивідуального житлового будинку №4 по тупику Леніна в селі Розбишівка Миргородського району Полтавської області, що належить на праві свідоцтва на право особистої власності на жилий будинок померлому Радьку Олексію Дмитровичу, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

        

  1. Змінити поштову адресу  індивідуального житлового будинку, який належить померлому Радьку Олексію Дмитровичу, а саме: нумерацію будинку з номера 4 на номер 3, тупик Леніна на провулок Затишний.
  2. Старості Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради (Коркішку О.І.) провести відповідні зміни в книзі погосподарського обліку №6 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (с. Розбишівка).
  3. 3. Копію цього рішення направити: гр. Радько Софії Іванівні.

 

 

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Карта захисних споруд полтавської області

вгору