СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.12.2021                                                                                                        №136

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю», від 30 червня 2021 р. № 668 «Про затвердження Порядку влаштування засобів безперешкодної доступності до об’єктів будь-якого призначення», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 285-р «Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю до 2025 року», від 14 квітня 2021 р. № 366-р «Про затвердження Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», від 4 серпня 2021 р. № 883-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996») і спільного наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Міністерства праці та соціальної політики України від 8 вересня 2006 р. № 300/339 (нині чинним) «Про затвердження Типового положення про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури» (далі – Типове положення), розпорядження голови Полтавської ОДА №708 від 18.10.2021 «Про утворення комітетів з питань безбар’єрності» для якісної та оперативної координації роботи, пов’язаної з реалізацією державних будівельних вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», і створення на відповідній території безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Утворити комітет з питань забезпечення безбар'єрного середовища для життєдіяльності осіб з інвалідністю та мало мобільних груп населення Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області (персональний склад комітету-додається).
  2. Звітувати про роботу Комітету з питань безбар’єрності обласній державній адміністрації що півроку: червень, грудень, відповідальна особа - Нестеренко Тетяна Володимирівна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

Рішення виконавчого комітету

Сергіївської сільської ради

№136 від 20.12.2021

Персональний склад

комітету з питань забезпечення безбар’єрного середовища для життєдіяльності осіб з інвалідністю та мало мобільних груп населення Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Дичок

Олег Романович

-

заступник сільського голови Сергіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комітету;

Нестеренко

Тетяна Володимирівна

-

завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, секретар комітету;

Галь

Валентина Іванівна

-

начальник відділу земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, член комітету;

Москаленко

Олександра Іванівна

-

директор комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради, член комітету;

Івко

Світлана Олександрівна

-

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, член комітету.

Секретар виконавчого

комітету                                                                                        Надія ІЛЛЯШЕНКО