СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

02.10.2023                                                                                                          №69

Про облаштування громадського простору з влаштуванням  літньої сцени по вул. Центральній в с. Качанове Миргородського району Полтавської області

Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання в.о. голови ГО «Молодіжне об'єднання «Нове покоління України» Скоропис Вікторії за № 01.1-19/1878 від 25.09.2023, щодо облаштування громадського простору з влаштуванням  літньої сцени по вул.  Центральній в с. Качанове Миргородського району Полтавської області, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на облаштування громадського простору з влаштуванням  літньої сцени повул.  Центральній вс. Качанове Миргородського району Полтавської області
  2. Копію даного рішення направити старості Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради Хоптинській Т.Г.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Ілляшенко Н.В.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ