СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

30.10.2023                                                                                                         №72

Про затвердження Стратегії розвитку видів спорту Сергіївської територіальної громади на 2023-2027 роки

Відповідно до ст. 26, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фізичну культуру і спорт», постанов Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2024 року» (із змінами) та від 04 листопада 2020 року №1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року», з метою залучення широких верств населення до масового спорту, розвитку дитячо-юнацького спорту, популяризації активного та здорового способу життя, створення сучасної матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Стратегію розвитку видів спорту Сергіївської територіальної громади на 2023-2027 роки (додається).
  2. Контроль за виконанням Стратегії розвитку видів спорту Сергіївської територіальної громади на 2023-2027 рокипокласти на відділ освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (С.О. Івко).

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ