СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

26.01.2018                                                                                             № 7

Про затвердження заходів щодо роздільного збору ТПВ в населених пунктах Сергіївської сільської ради

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 32 Закону України «Про відходи», відповідно до Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Сергіївської ОТГ на 2018-2020 рік» затверджену одинадцятою сесією сьомого скликання від 20.12.2017 «Про затвердження Програми Поводження з твердими побутовими відходами на території Сергіївської ОТГ», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити місця розташування контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів в населених пунктах Сергіївської сільської ради:

- в с. Сергіївка – по вул. Центральній (коло магазина «Продтовари»), по пров. Шкільний, 3 (в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст.);

- в с. Розбишівка –  по вул. Центральна, 3 (в районі гаражів ТОВ «Вікторія Агро»), по вул. Центральна, 18 (в Розбишівській ЗОШ І-ІІІ ст.), по вул. Першотравнева, 42 (в Розбишівській спеціальній ЗОШ інтернат);

- в с. Качанове – по вул. Садовій, 2  (в районі багатоповерхівок), по вул. Клубна, 2  (в Качанівській ЗОШ І-ІІ ст.).

1. Встановити пункт збору особливо небезпечних відходів в Сергіївській сільській раді – по вул. Центральна, 9, с. Сергіївка; в Розбишівському старостаті – по вул. Сумська, 1а, с. Розбишівка; в Качанівському старостаті – по вул. Перемоги, 2, с. Качанове.
  2. Розпочати збір відсортованих ТПВ з 01.03.2018 року. Збір проводити окремо по домогосподарствах та на майданчиках для роздільного збору ТПВ відповідно до затверджених графіків.
  3. Частину коштів отриману від реалізації відсортованих ТПВ направити на заохочення та преміювання робітників які будуть проводити його збір.
  4. Сектору економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Панасейко І.М.) провести роз’яснювальну роботу серед населення залучивши школярів та працівників бюджетних організацій.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                Лідовий І.Г.