СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

20.02.2018                                                                                               №23

Керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 27, підпунктом 3 пункту «а» статті 29, статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіти завідуючих ДНЗ розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради (Кладової В.В., Гайдай В.О., Шаталової Г.П.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та погодження фінансового плану на 2018 рік, з метою контролю за веденням фінансово-господарської діяльності ДНЗ розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Інформації завідуючих ДНЗ розташованих на території населених пунктів Сергіївської сільської ради (Кладової В.В., Гайдай В.О., Шаталової Г.П.) про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік взяти до відома (додаються).
  2. Погодити фінансові плани ДНЗ «Джерельце», ДНЗ «Перлинка», ДНЗ «Ромашка» на 2018 рік.
  3. Завідуючим дитячих навчальних закладів «Джерельце» (Кладовій В.В.), «Перлинка» (Гайдай В.О.), «Ромашка» (Шаталовій Г.П.) забезпечити:

3.1. виконання фінансового плану на 2018 рік,

3.2. впровадження жорсткого контролю за економією паливно-енергетичних ресурсів, енергоносіїв, скорочення адміністративних витрат,

3.3. раціональне використання комунального майна, переданого в господарське відання та ресурсів, які знаходяться в постійному користуванні,

3.7. своєчасне надання до фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради звітності про виконання фінансового плану з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності та із зазначенням причин суттєвих відхилень фактичних показників від планових за окремими факторами за звітні квартали поточного року – до 10 квітня 2018 року, до 10 липня 2018 року, до 10 жовтня 2018 року та до 10 січня 2019 року, за звітний рік і IV квартал поточного року.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишити за фінансовим відділом виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.).

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий