СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.03.2024                                                                                                         №36

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ***********************

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини 1 ст. 34, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», на виконання п. 24 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), на підставі рішення Гадяцького районного суду Полтавської області від 26 січня 2024 року (справа №526/1692/23) про позбавлення батьківських прав ****************** та витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України видане Гадяцьким відділом ДРАЦС у Миргородському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 19 березня 2024 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати неповнолітньому********** ********** *********, ******** року народження, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
  2. Службі у справах дітей виконавчого комітет Сергіївської сільської ради провести роботу щодо влаштування неповнолітнього ******** ******* ********, ******** року народження у сім’ю громадян України.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ