СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27.05.2024                                                                                                           №69

Про організацію виконання розпорядження голови Полтавської обласної військової адміністрації, від 22.05.2024 №275 «Про введення в дію рішення Ради оборони Полтавської області від 22 травня 2024 року №64»

Керуючись статтями 36, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 р. №507 «Про затвердження Положення про Раду оборони Автономної Республіки Крим і області» розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.12.2016 №598 «Про створення Ради оборони Полтавської області» (зі змінами) на виконання розпорядження голови Полтавської обласної військової адміністрації, від 22.05.2024 №275 «Про введення в дію рішення Ради оборони Полтавської області від 22 травня 2024 року №64», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Розпорядження голови Полтавської обласної військової адміністрації, від 22.05.2024 №275 «Про введення в дію рішення Ради оборони Полтавської області від 22 травня 2024 року №64» взяти до відома та виконання.
  2. Відповідальній за військовий облік в Сергіївській сільській територіальній громаді (Білаш С.М.), старостам Розбишівського та Качанівського старостинських округів Сергіївської сільської ради Коркішко О.І., Хоптинська Т.Г.) з отриманням розпорядження відповідного начальника районної військової адміністрації або відповідного керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки про проведення заходів мобілізації чи виклик резервістів та військовозобов’язаних районного (міського) територіального центру комплектування:

2.1 забезпечити доведення до підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також населення розпорядження начальника районної військової адміністрації або керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки про проведення заходів мобілізації чи виклик резервістів та військовозобов’язаних районного (міського)

територіального центру комплектування;

2.2 видати акти про проведення оповіщення резервістів та військовозобов’язаних, у яких зазначаються підстава та мета видання, перелік осіб, які підлягають оповіщенню, дата, час та місце їх прибуття, способи доставки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який надіслав розпорядження, відповідальні особи за здійснення оповіщення, порядок здійснення контролю за оповіщенням та прибуттям військовозобов’язаних, інші питання;

2.3 здійснити оповіщення зазначених у розпорядженні резервістів та військовозобов’язаних за адресою місця проживання або адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання шляхом вручення повісток під їх особистий підпис;

2.4 повідомляти письмово у триденний строк районному (міському) територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про результати оповіщення та виконання резервістами та військовозобов’язаними вимог законодавства;

2.5 невідкладно письмово повідомляти відповідному районному (міському) територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про резервістів та військовозобов’язаних, які відмовилися від отримання повісток;

2.6 забезпечити прибуття резервістів та військовозобов’язаних перевезення від дільниць оповіщення до пунктів збору районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки або військових частин;

2.7 направляти до районних (об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років з числа тих, хто звернувся із заявою про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та надавати списки направлених осіб щопонеділка Полтавському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки;

2.8 забезпечити на території відповідних населених пунктів ведення персонально-первинного військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів;

2.9 здійснювати на відповідній території інформаційне забезпечення призову резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ