третьої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (12.02.2021 року)

1. Про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року.

(Лідовий І.Г.)

1. Про звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік та погодження фінансового плану КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на 2021 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2020 рік та погодження фінансового плану СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2021 рік.

(Ілляшенко А.О.)

1. Про звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради.

(Москаленко О.І.)

1. Про звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради.

(Богуславець Л.В.)

1. Про звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради.

(Коркішко О.І.)

1. Про звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради.

(Хоптинська Т.Г.)

1. 8. Про внесення змін до Програм на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про результати проведення внутрішнього аудиту комунальних підприємств та установ Сергіївської сільської ради.

(Лобода В.Г.)

1. Про уповноважену особу з питань інспектора праці.

(Литвиновська Л.І.)

1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

(Дичок О.Р.)

13 Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

Земельні питання: