Menu
 • Надання приміщень для проведення заходів та надання послуг громаді на базі клубного закладу.
 • Бібліотечні та інформаційні послуги, доступ до мережі Інтернет;
 • послуги з організації аматорської творчості дітей та дорослих, осіб з особливими потребами.
 • Створення умов для збереження та розвитку традиційного народного мистецтва і народних художніх промислів.
 • Організація культурного дозвілля, підтримка громадської культурної ініціативи, умови для аматорської мистецької творчості дітей та дорослих, організаційна та фінансова підтримка місцевих культурних проектів.
 • Місце для проведення громадських зібрань та культурних заходів, організаційна та фінансова підтримка місцевих культурних проектів.
 • Професійне публічне виконання творів музичного, хореографічного, театрального та інших видів сценічного мистецтва, публічне експонування творів візуального мистецтва.
 • Послуги з публічних кінопоказів.
 • Забезпечення участі в аматорських художніх колективах, гуртках, студіях, любительських об'єднаннях.
 • Проведення культурно-масових заходів.
 • Доступ до веб-сторінки, інших інформаційних ресурсів клубного закладу в мережі Інтернет.

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору