Menu

Метою Програми є посилення соціального захисту та фінансової підтримки окремих категорій найменш захищених категорій громадян, вирішення їх найбільш болючих проблем.

Мета програми — забезпечення дітей здоровим та повноцінним харчуванням в школах Сергіївської ОТГ. Адже компонентами розвитку особистості є, насамперед, фізичне, психічне та духовне здоров’я.

Основна мета Програми - це створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів безкоштовним, раціональним і якісним харчуванням. 

     Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік повинна сприяти поліпшенню становища, що склалося, та підвищенню авторитету фізичної культури і спорту.

З метою вироблення і втілення єдиної політики розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади розроблено Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік, в якій визначено конкретні пріоритети розвитку у соціальній та економічній сферах.

Мета програми полягає в покращенню стану довкілля та життєвого рівня мешканців Сергіївської громади завдяки запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів, сортування, транспортування, а також в зміні світогляду жителів громади про правильне сортування відходів і чим це важливо для майбутнього громади.

Метою програми є надання громадянам, які проживають на території Сергіївської ОТГ належних їм згідно з чинним законодавством пільг та здійснення  компенсаційних виплат перевізнику ФОП «Фадеєв О.В.» за пільгові перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування, термінове врегулювання права на пільговий проїзд через відсутність фінансового ресурсу з державного бюджету, відшкодування перевізнику понесених фінансових втрат шляхом компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян  з місцевого бюджету в межах кошторисних призначень.

Програма роботи з обдарованою молоддю розроблена з метою створення в школі сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу дітей, пошуку, підтримки й стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді.

Основна проблема Проекту полягає в невдоволенні жителів села щодо стану доріг, які давно не ремонтувались а саме: дорога Т-1705 Сергіївка-Розбишівка, вул. Центральній в с. Сергіївка, вул. Перемоги в с. Сергіївка, вул. Центральна в с. Качанове, вул. Зоряна в с. Качанове, перебуває в незадовільному стані, це  призводить до частих поломок автотранспорту, яким користуються жителі села, до складності  пересування  дітей до школи,  батьків з дітьми до садка, громадян до закладів соціальної сфери особливо в дощову та сніжну погоду.

 Основна мета Програми це стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї в якій народилася (була усиновлена) дитина шляхом надання їй  адресної  одноразової грошової допомоги у сумі 10 000 грн. за народження дитини.

Сторінка 1 із 3

вгору