Menu

Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради функціонує із 1 березня 2018 року.  Всього в ЦНСП Сергіївської сільської ради працює 12 чоловік. Обслуговувалося 55 чоловіки, 14 з яких на платній основі. В центрі працюють 8 соціальних робітників, які надають соціальні послуги за місцем проживання осіб, які їх потребують. За рік соціальними робітниками надано 5160 послуг різного характеру за місцем проживання особи. Також працює соціальний працівник який надає послуги з питань соціального захисту населення  та питань пенсійного фонду України, за даний період надано  послуг. Функціонують віддалені робочі місця де ведеться прийом громадян спеціалістами Центру. В Центрі функціонує «Соціальне таксі» та є пункт прокату технічних засобів реабілітації.         Центром по загальному фонду видатків  всього на суму  943 754 тис.грн. з них на заробітну плату, нарахування на оплату праці ,предмети та матеріали обладнання та інвентар, а також оплата послуг (крім комунальних) . Власні надходження за надання платних послуг становлять- 15423грн.з них використано 4135грн. на придбання спецодягу для соціальних робітників, інвентаря та хозтоварів. Також надавались послуга по прокату технічних засобів реабілітації а саме ходунків і костилів.

Директор Центру надання соціальних послуг

Лобода Юлія Володимирівна

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору