Menu

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення функціонування сільської інформаційної системи у  населених пунктах Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:  

 Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення функціонування сільської інформаційної системи у  населених пунктах Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

 Керуючись ст. 34 до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 60 Цивільного Кодексу України, розглянувши  заяву жительки с. Лободине Онищенко Зінаїди Григорівни та врахувавши рішення опікунської ради Сергіївської (Краснознаменської) сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 14.02.2003 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

З метою своєчасної підготовки до виконання заходів по пропуску можливої повені і льодоходу на території сільської, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

ідповідно до частини третьої статті 36 Закону України «Про правові засади цивільного захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.09.2015 року № 470 «Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» та з метою своєчасного проведення робіт, пов'язаних з запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись ст. 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ознайомившись з основним положенням та змістом колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом Розбишівського навчально-реабілітаційного центру з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради на 2021-2025 роки, врахувавши те, що колективний договір складений на основі чинного законодавства, з метою регулювання виробничих трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих та керівництва установи, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 Керуючись ст. 34 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ознайомившись з основним положенням та змістом колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом спеціалізованого комунального підприємства «Добробут»  Сергіївської сільської ради на 2021-2025 роки. Врахувавши, що договір складений на основі чинного законодавства з метою регулювання виробничих трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих та керівництва установи, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

Відповідно до п. «б». пп. 1 ст. 33 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про пожежну безпеку» від 17.12.1993 року №3745-ХІІ статті 4 та з метою забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись ст. ст. 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в

Україні», ст. 26 Закону України «Про культуру», Бюджетним кодексом України, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» та від 12.12.2011р. №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», наказу Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015р. №1004/1113/1556 «Про Затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», статутів закладів культури, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

Відповідно до ст. 38 б. п. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Сторінка 1 із 16

вгору