Menu

Керуючись пунктом 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п. 5 рішення другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради «Про затвердження Уповноважених осіб та затвердження Положення про уповноважену особу», з метою забезпечення раціонального та ефективного використання бюджетних коштів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

У відповідності до Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу», виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

 Відповідно до ст. 32 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіти завідувача Розбишівської лікарської амбулаторії ЗПСМ Кереченка В.В. та завідувача Сергіївської лікарської амбулаторії ЗПСМ Ковальової К.О. про стан медичного обслуговування на території Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись Конституцією України, Сімейним кодексом України, Правилами опіки і піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 та ст. 34 п. 4 (делеговані повноваження) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в частині питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, з метою дотримання принципів законності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності повнолітніх громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав та інтересів, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись пунктом 5 «б» частини першої статті 38 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про нотаріат», відповідно до «Порядку  вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування», затверджених наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2011 р. № 3306/5 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції № 1784/5 від 17.09.2015), заслухавши пропозицію сільського голови Лідового Ігоря Григоровича  про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до відання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 141 Конституції України, Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», статтею 6 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», відповідно до Постанови Кабміну України від 22.08.2018р. №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ст. 19, ст. 150, пп. 2, 4 п. 1 та п. 3 ст. 164, п. 2 ст. 170 Сімейного кодексу України, ст. ст. 11, 12 Закону України «Про охорону дитинства», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язані з захистом прав дітей», враховуючи протокол засідання  опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради від 10.11.2020 року №1 та матеріалів, що надійшли до «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши клопотання начальника КП «Сергіївське» Кавуна А.І. за №105 від 13.11.2020 року, з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Керуючись пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 пункту 2, статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 за №603, розглянувши клопотання директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради Ілляшенка А.О. та з метою забезпечення населення якісними послугами, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

Сторінка 1 із 14

вгору