Menu

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради, повідомляє про початок роботи над проектом Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року оголошує конкурс у 2019 році за напрямками: «Підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу» (галузь тваринництва, галузь рослинництва), «Підвищення доданої вартості в аграрній сфері» ( розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності).

19 вересня 2019 року об 11:00 начальник Гадяцького відділу поліції Євген Биков здійснить особистий прийом жителів в Сергіївській сільській раді Гадяцького району

                                                                         З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому, на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон, що очікується цієї осені, ці недуги можуть охопити 70-85% населення.

 Сприйнятливість населення до грипу дуже висока. Захворювання поширюється лавиноподібно, виникає велика кількість важких форм захворювання і летальних випадків.

 Джерелом інфекції є хвора людина. Механізм передачі інфекції – повітряно-крапельний. Масовому поширенню грипу сприяють ті, хто недбало ставиться до свого здоров’я і до небезпеки зараження оточуючих. З краплинами слизу із дихальних шляхів під час кашлю, чихання та розмови  вірус може розсіюватися на кілька метрів від хворого.

 Типові симптоми грипу:

Повідомлення про оприлюднення, початок та терміни процедури проведення громадських обговорень та слухань проекту містобудівної документації  місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села”.

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Сергіївської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сергіївська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення з «01» червня 2018  року на 2019 рік  проектів регуляторних актів — проектів рішень Сергіївської сільської ради  «Про місцеві  податки і збори на 2019 рік», основною метою яких є ефективне  наповнення місцевого бюджету у 2019 році.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться упродовж 20 днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу по 21 червня  2018 року включно.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Сергіївської сільської ради або постійній комісії сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку за адресою: вул. Центральна, 9, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

 

Сергіївська  сільська рада  повідомляє  про  виготовлення  проекту  Генерального  плану  по      с. Качанове.

Усіх  зацікавлених  осіб  просимо  з’явитися  до  сільської  ради (земельний  відділ)  для  ознайомлення  та  подання  зауважень,  пропозицій щодо  цього  проекту.

Зауваження  та  пропозиції  приймаються  протягом  місяця  з  дня  опублікування  оголошення.

     В «Центрі надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради приймає перукар з 2 квітня 2018 року.

    Перукар, Ковтун Олена Юріївна (тел. 0662873443) буде обслуговувати населення нашої ОТГ за таких умов:

Люди, які обслуговуються в ЦНСП Сергіївської сільської ради

Пенсіонери, які НЕ обслуговуються в ЦНСП Сергіївської сільської ради, але мають пенсійне посвідчення

Решта населення, діти

Безкоштовно

20 грн.

Жіночі стрижки – 50 грн.

Чоловічі стрижки – 35 грн.

Дитяча – 25 грн.

 

Графік прийому перукаря

 

Сергіївка

Лободине, Вечірчине

Розбишівка

Новоселівка, Качанове

Вирішальне

 

В приміщені СБК

В магазині, чи приміщенні СБК

В приміщенні школи

В приміщенні СБК, в приміщенні сільської ради

В приміщенні СБК

Понеділок

9.00-11.00

----------

----------

----------

---------

Вівторок

------------

Перший вівторок місяця 9.00-13.00

Другий вівторок місяця 9.00-13.00

Третій вівторок місяця Новоселівка

11.00-14.00 Качанове 9.00-11.00

Четвертий вівторок місяця 9.00-12.00

Середа

9.00-11.00

-----------

----------

----------

----------

Четвер

Вихідний

П’ятниця

9.00-11.00

-----------

----------

----------

---------

 

Шановні жителі Сергіївської ОТГ!
11 грудня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Сергіївського СБК відбудуться збори жителів Сергіївської громади з порядком денним:
1. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради за період з 20 грудня 2016 року по 1 грудня 2017 року.
2. Про затвердження генерального плану с.Сергіївка.
3. Про затвердження стратегії розвитку Сергіївської ОТГ на 2018-2020 роки.

8 листопада 2017 року в Сергіївській сільській раді для жителів Сергіївської об’єднаної територіальної громади в рамках програми інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення громадян буде проведений День передплатника.                                      Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з відомчими виданнями Пенсійного фонду України – газетою "Пенсійний кур’єр".                          Спеціаліст Сергіївської сільської ради проінформує  відвідувачів про зміни, які відбулися в пенсійній сфері.

Сергіївська сільська рада повідомляє про виготовлення проекту Генерального плану по с. Сергіївка.
Усіх зацікавлених осіб просимо з’явитися до сільської ради (земельний відділ) для ознайомлення та подання зауважень, пропозицій щодо цього проекту.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Шановні жителі сіл Качанове, Новоселівка, Дачне, Вирішальне, Степове!

Комунальне підприємство «Надія» надає послуги по вивезенню твердих побутових відходів. Відповідно до рішення виконкому Сергіївської сільської ради вартість послуги становить 4 грн. 17 коп. за одну людину на місяць, для підприємств та організацій –  16 грн. 67 коп.  Для безперебійного вивозу твердих побутових відходів просимо Вас заключити угоди з КП «Надія» та своєчасно сплачувати за надану послугу.

Дякуємо за розуміння!

 

Комунальне підприємство «Сергіївське» надає послуги по перевезенню грузів автомобілем ГАЗ САЗ 3507 та послуги з косіння трави та бур’янів мотокосою «Фермер».

Вартість години роботи автомобіля – 105 грн.

Вартість роботи мотокоси – 16,52 грн. (100 ).

Бюджет участі: хочеш змін – долучайся!

Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації.

З необхідними матеріалами можна ознайомитись в рубриці «Бюджет участі» на сайті обласної ради або в сільській раді. Термін прийому проектів: з 20 липня по 20 серпня.

6 липня о 20:00 у с.Сергіївка біля містка відбудеться театралізоване свято «Купальські розваги».

7 квітня 2017 року о 15 годині в залі засідань Сергіївської сільської ради (с.Сергіївка, вул. Центральна, 9)  скликається засідання четвертої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради.

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору