Menu

Повідомлення про оприлюднення, початок та терміни процедури проведення громадських обговорень та слухань проекту містобудівної документації  місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села”.

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Сергіївської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сергіївська  сільська  рада повідомляє про оприлюднення з «01» червня 2018  року на 2019 рік  проектів регуляторних актів — проектів рішень Сергіївської сільської ради  «Про місцеві  податки і збори на 2019 рік», основною метою яких є ефективне  наповнення місцевого бюджету у 2019 році.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться упродовж 20 днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу по 21 червня  2018 року включно.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Сергіївської сільської ради або постійній комісії сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку за адресою: вул. Центральна, 9, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

 

Сторінка 1 із 2

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору