Menu

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає споживачів від купівлі будь-якої прісноводної риби в місцях стихійної торгівлі на території району.

 

  Наш регіон належить до тих регіонів, де збирання грибів є традиційним. Сезон дощів, який наразі відмічається по Полтавській області,  пришвидшує ріст грибів.

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді і до смерті.

Основними причинами отруєнь дикорослими грибами є  недостатня обізнаність грибників, які не відрізняють їстівні гриби від їх отруйних двійників, вживання  їстівних грибів старих, перезрілих або після тривалого зберігання та порушення технології їх консервування та приготування грибних страв.

Велику насторогу викликає проблема масової реалізації грибів в районі автошляхів.

На виконання заходів Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів

Згідно статті 34 Закону України "Про ветеренарну медицину" розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України №67 від 11.06.2018 року та на виконання наказу №48 ОД "Щоло ведення реєстру операторів потужностей (обєктів), що використовується для промислового використання тварин (пасік), забезпечити реєстрацію субєктів бджільництва, фізичних та юридичних осіб на відповідній адміністративні території.

Для проведення загальної державної реєстрації в реєстрі операторів потужностей субєктами господарювання необхідно звернутися до територіальних органів Держпромслужби в Гадяцькому районі. При собі мати паспорт власника бджолосімей, паспорт на пасіку, індефікаційний код платника податків. За детальною інформацією можете звернутися за адресою: вул. Гагаріна,79 а, м. Гадяч. тел. 2-26-05, 2-27-85.

Сторінка 1 із 2

вгору