Menu
Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська об'єднана територіальна громада

12 квітня 2018 року в приміщені Сергіївської сільської ради пройшла п’ятнадцята сесія сьомого скликання. Депутати розглянули та прийняли 28 рішень. Приорітетними з них були питання пов’язані з бюджетом громади.

Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за І квартал 2018 року прозвітувала начальник фінансового відділу Лобода В.Г.

Вона повідомила що виконання бюджету склало 154% (4696810 грн.) перевиконання склало 1652200 грн. Виконання та перевиконання було виконано по всіх видах податків.

 

СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 (дев’ята  сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

 

03.11.2017 

Про припинення  прав  на землю громадян на території  Сергіївської сільської  ради

 

        Керуючись  статтею 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», статтями 140-142  Земельного  кодексу  України, розглянувши        заяву, в  якій  гр. Шугай М.М. добровільно відмовляється від земельної  ділянки, сільська рада   ВИРІШИЛА:

 1. Припинити право  користування  земельною  ділянкою, згідно  поданої заяви   громадянина  Шугая  Миколи  Михайловича  1,00 га ріллі   в    с. Степове.
 2. Вилучену  земельну  ділянку  приєднати  до  земельного фонду  Сергіївської  сільської  ради.
 3. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

    

Сільський  голова                                                                                 І.Г. Лідовий

 

 

 

 

2 лютого 2018 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулася 12 сесія 7 скликання. В засіданні  брали участь 13 депутатів із 14 обраних,  також були присутні члени виконкому, працівники апарату виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.  Порядок денний складався з 30-ти питань.

Основні з них були:

 • Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2017 рік.
 • Про внесення зміни до сільського бюджету на 2018 рік.
 • Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», та інші.

20 грудня 2017 року в приміщені сільської ради відбулася остання сесія Сергіївської сільської ради в 2017 році. Основними питаннями,  що розглядалися на сесії  – бюджет на 2018 рік та програма розвитку Сергіївської громади на 2018 рік.

Депутати визначили основні напрямки розвитку громади в 2018 році відповідно до стратегії розвитку Сергіївської громади на 2018-2020 роки:

 • Розвиток інфраструктури
 • Соціальний захист незахищених верств населення, учасників АТО; ветеранів ВВВ; чорнобильців; багатодітних …
 • Захист навколишнього середовища
 • Підтримка підприємництва та розвитку бізнесу
 • Розвиток освітніх, культурних, медичних закладів.

3 листопада 2017 року відбулася дев’ята сесія сьомого скликання. Депутати розглянули 9 питань, а саме:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
 3. Про делегування повноважень відділу містобудування , архітектури та житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцькій райдержадміністрації.
 4. Про реорганізацію КП « Сергіївське» шляхом приєднання до нього КП

« Надія»

 1. Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області
 2. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
 3. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян.
 4. Земельні питання.

25 жовтня відбулося засідання робочої групи з розробки стратегічного плану об'єднаної громади за підтримки програми "U-LEAD з Європою" за участю радника з питань регіонального розвитку Полтавського ВП ЦРСМ Вадима Штефана та експерта Аналітичного Центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" Костянтина Донченко. У засіданні взяли участь голова, старости та керівники підрозділів ОТГ, депутати, фермери.
На даному етапі присутні обговорили стан інфраструктури, економіки, соціальної сфери, проаналізували результати проведеного опитування жителів ОТГ, визначили слабкі та сильні сторони громади та пріоритетні напрямки розвитку для подальшого планування стратегії.

3 жовтня 2017 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулася нарада щодо планування соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік. В нараді взяли участь голова Сергіївської сільської ради Лідовий І.Г., заступники сільського голови та начальники відділів. Обговорили напрямки розвитку галузі медицини, освіти, культури, комунального господарства та інші

Стартувало голосування за проекти, подані на «Бюджет участі»
Гадяцький район – лідер із кількості запропонованих ідей
Відсьогодні і до 30 вересня із 9 ранку до 17 години вечора Ви можете проголосувати за ідеї наших земляків! http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/

 Після перевірки із 217 поданих  проектів до голосування допущено 189. Віддати свій голос за три кращі ідеї земляків може кожен житель Полтавської області онлайн або на паперовому бланку в пункті для голосування до 30 вересня включно. Проекти-переможці фінансуватимуться

50/ 50 з обласного і місцевого бюджетів та будуть реалізовані у 2018 році.  

Сторінка 1 із 2

вгору