Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

25 січня 2019 року о 10-й годині у Сергіївському сільському будинку культури (с. Сергіївка, вул. Центральна, 15) скликається засідання двадцять четвертої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Порядок денний

1. Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2018 рік.
  2. ЗВІТ сільського голови про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради за 2018 рік
  3. Звіт директора комунального підприємства «Сергіївське» Кавуна А. І. за 2018 рік
  4. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.
  6. Про створення комунального підприємства
  7. Про зміни до штатного розпису КП «Сергіївське»
  8. Про виконання Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за період 2018 року
  9. Про виконання Програм за 2018 рік затверджених Сергіївською сільською радою на 2018 рік