Витяг з наказу

12 вересня 2017 року №18

Про призначення на посаду,

присвоєння козацьких звань

Згідно з вимогами Статуту Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва" та рішенням Малої Козацької Ради Міжнародного Союзу Козацтва (протокол №7 від 23 серпня 2017 року),-

Наказую:

1. Призначити на посаду:

- Бут Анатолій Іванович головним отаманом громадської організації "Сергіївські козаки" Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва".

2. Присвоїти козацьке звання:

"Полковник":

- Бут Анатолій Іванович, головному отаману  громадської організації "Сергіївські козаки" Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва".

3. Начальнику Генерального штабу-першому заступнику Верховного отамана Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва" внести зміни до реєстру особового складу, видати необхідні універсали та посвідчення.

4. Наказ оголосити особовому складу Міжнародного Союзу Козацтва.

Верховний отаман Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва" генерал армії козацтва П. К. Гуляков

Вірно: Начальник Генерального штабу-перший заступник Верховного отамана Міжнародної громадської організації "Міжнародний Союз Козацтва" генерал-полковник козацтва В. І. Жовренко