04.06.2019р. проведено круглий стіл сільської координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

В засіданні "круглого столу" приняли участь члени координаційної ради та запрошені, а саме керівники загальноосвітніх закладів і дитячих навчальних закладів Сергіївської ОТГ, працівники "Центру надання соціальних послуг" Сергіївської сільської ради.

Були розглянути питання щодо запобігання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу