26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про пісумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

(Кас’ян А.В.)

1. Про план заходів щодо попередження корупції на 2018 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2018 рік.

(Білаш С.М.)

1. Про використання адміністративного приміщення Сергіївської сільської ради на період мобілізації.

(Білаш С.М.)

1. Про використання бюджетних коштів КП «Сергіївське» за 2017 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про затвердження нормативів оплати праці відділу лісового господарства КП «Сергіївське».

(Лідовий І.Г.)

1. Про затвердження заходів щодо роздільного збору ТПВ в населених пунктах Сергіївської сільської ради.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до рішення виконкому №5 від 05.01.2017 року «Про створення сільської Комісії ТЕБ та НС».

(Дичок О.Р.)

1. Про заключення угод щодо зберігання безхозного майна.

(Галь В.І.)

1. Про створення комісії по обстеженню та видаленню зелених насаджень.

(Галь В.І.)

11. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

(Галь В.І.)

12. Про зміну поштової адреси Кревсун Любові Володимирівни.

(Ілляшенко Н.В.)

13. Про зміну поштової адреси Герасименка Івана Михайловича.

(Ілляшенко Н.В.)

14. Інші питання.

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.