26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про пісумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

(Кас’ян А.В.)

1. Про план заходів щодо попередження корупції на 2018 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2018 рік.

(Білаш С.М.)

1. Про використання адміністративного приміщення Сергіївської сільської ради на період мобілізації.

(Білаш С.М.)

1. Про використання бюджетних коштів КП «Сергіївське» за 2017 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про затвердження нормативів оплати праці відділу лісового господарства КП «Сергіївське».

(Лідовий І.Г.)

1. Про затвердження заходів щодо роздільного збору ТПВ в населених пунктах Сергіївської сільської ради.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до рішення виконкому №5 від 05.01.2017 року «Про створення сільської Комісії ТЕБ та НС».

(Дичок О.Р.)

1. Про заключення угод щодо зберігання безхозного майна.

(Галь В.І.)

1. Про створення комісії по обстеженню та видаленню зелених насаджень.

(Галь В.І.)

11. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

(Галь В.І.)

12. Про зміну поштової адреси Кревсун Любові Володимирівни.

(Ілляшенко Н.В.)

13. Про зміну поштової адреси Герасименка Івана Михайловича.

(Ілляшенко Н.В.)

14. Інші питання.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?