26 січня 2018 року о 14-й годині у залі засідань Сергіївської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про пісумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

(Кас’ян А.В.)

1. Про план заходів щодо попередження корупції на 2018 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Сергіївської сільської ради на 2018 рік.

(Білаш С.М.)

1. Про використання адміністративного приміщення Сергіївської сільської ради на період мобілізації.

(Білаш С.М.)

1. Про використання бюджетних коштів КП «Сергіївське» за 2017 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про затвердження нормативів оплати праці відділу лісового господарства КП «Сергіївське».

(Лідовий І.Г.)

1. Про затвердження заходів щодо роздільного збору ТПВ в населених пунктах Сергіївської сільської ради.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до рішення виконкому №5 від 05.01.2017 року «Про створення сільської Комісії ТЕБ та НС».

(Дичок О.Р.)

1. Про заключення угод щодо зберігання безхозного майна.

(Галь В.І.)

1. Про створення комісії по обстеженню та видаленню зелених насаджень.

(Галь В.І.)

11. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

(Галь В.І.)

12. Про зміну поштової адреси Кревсун Любові Володимирівни.

(Ілляшенко Н.В.)

13. Про зміну поштової адреси Герасименка Івана Михайловича.

(Ілляшенко Н.В.)

14. Інші питання.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.