ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ
Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.

Тварини повинні бути ідентифіковані (мати документи).
Для подання заявки до сільської ради необхідно подати паспорт та ідентифікаційний код власника, номер поточного рахунку з відділення банку, ідентифікаційний номер тварин.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.