Чим саме держава, бізнес та міжнародні партнери можуть допомогти громадам у впровадженні енергозберігаючих заходів та підвищення рівня громадської безпеки?

З чого почати і як реалізувати проект з енергоефективності?

Які інноваційні технології для забезпечення громадської безпеки в населених пунктах є найбільш ефективними?

Цим питанням був присвячений семінар, проведений в рамках проекту Асоціації об’єднаних територіальних громад «Марафон: енергоефективна та безпечна громада».

«Сьогоднішній захід – це чергове підтвердження того, що Асоціація ОТГ ефективно працює над виконанням своїх стратегічних завдань, одне з яких – безпека в громадах. «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» – проект, який пропонує, дійсно, дієві інструменти для практичної реалізації, зокрема програм з енергоефективності», – відзначив Олексій Рябоконь, член правління Асоціації ОТГ, голова Пирятинської ОТГ.

Під час семінару також  оголошено Конкурси «Безпечна громада» та «Енергоефективна громада».

Умови конкурсів за посиланням: https://hromady.org/8282-2/

«Ми підтримали конкурс «Безпечна громада», який організовує «Асоціація ОТГ». Він спрямований на підвищення рівня безпеки, зокрема, попередження злочинності  у  громадах. Сподіваємось, що керівники ОТГ активно візьмуть участь і скористаються можливостю створити безпечніше і комфортніше середовище у своїх населених пунктах. Крім того, на виїзних робочих семінарах,  наші фахівці продовжать розповідати, які кроки необхідно зробити для впровадження комплексного рішення «Безпечна громада»,- коментує Микола Громов, керівник вінницького підрозділу компанії «Датагруп».

Марафон реалізовується за підтримки: Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та проекту «Реформи у сфері енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationa-le Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та представниками бізнесу: компанія «ДАТАГРУП», ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали», ТОВ «Золотой Мандарин Квадра».

Координатор проекту: Жанна Пацьора, тел: 0674090775,