Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Відповідно до зміни мінімального розміру заробітної плати  передбачаються штрафи для юридичних та фізичних осіб – підприємців, що використовують найману працю:

125 190 грн (30 мінімальних заробітних плат) за порушення:

• фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору
  • оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час
  • виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ;

41 730 грн (10 мінімальних заробітних плат) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);

12 519 грн (3 мінімальні заробітні плати) за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі;

41 730 грн (10 мінімальних заробітних плат) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

4 173 грн ( 1 мінімальна заробітна плата) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

417 300 грн (100 розмірів мінімальної зарплати) зa недопущення до проведення перевірки стосовно оформлення_трудових_відносин та виявлення нелегальних працівників. Крім того, ст. 41 КпАП передбачено адміністративну відповідальність керівника підприємства – від 8 500 грн. до 17 000 грн. за фактичний допуск_працівника без трудового договору.

Головний державний інспектор Управління

Держпраці у Полтавській області Л.Д.Тіхонова

Порядку проведення заходів щодо зменшення випадків труєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами

В зв’язку з проведенням в сільськогосподарських підприємствах комплексу весняно-польових робіт, що виконуються із використанням засобів захисту рослин (ЗЗР), збільшується загроза випадків отруєння та загибелі бджіл на пасіках в господарствах всіх форм власності.

Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Філія Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області

Керівництво:

Контактні дані:

Сторінка в Facebook:

Дем’яненко Олександр Васильович, начальник філії

Адреса: пров. Родини Іваненків, 3 В, м. Полтава, 36022

Телефон: 0503460155

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

Шановні виборці

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.