Відповідь: Чинним законодавством не встановлено граничних термінів реєстрації громадянина в державній службі зайнятості після звільнення з роботи.

Водночас, військовослужбовці (крім військовослужбовців строкової служби) для прирівнювання до страхового стажу строку проходження служби до запровадження страхування на випадок безробіття у разі звільнення зі служби за станом здоров’я, у зв’язку із скороченням штатів або проведення організаційних заходів без права на пенсію повинні зареєструватися в установленому порядку в державній службі зайнятості протягом місяця з дати взяття їх на облік у військовому комісаріаті, а особи, які не підлягають військовому обліку, – протягом місяця з дня взяття на облік у військовому комісаріаті, а для інших осіб- з дня звільнення.

Особам, які влаштувалися на роботу на Чорнобильську АЕС до 15 грудня 2000 р. та вивільнені з роботи у зв’язку з достроковим зняттям Чорнобильської АЕС з експлуатації, гарантується право на одержання допомоги по безробіттю у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати за останнім місцем роботи (обчисленої за рік) протягом 120 календарних днів, 75 відсотків - протягом 30 наступних календарних днів і 50 відсотків - протягом 390 наступних календарних днів за умови їх реєстрації в державній службі зайнятості протягом чотирнадцяти календарних днів після вивільнення з Чорнобильської АЕС.

Праця неповнолітніх: гарантії, пільги та обмеження

Однією з найважливіших складових успішного соціально-економічного розвитку будь-якого суспільства є захист прав і свобод власних громадян. Особливе місце у цьому процесі займає охорона прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав. Українське законодавство встановлює низку спеціальних гарантій та пільг для неповнолітніх, виділяючи їх таким чином в окрему категорію особливих суб’єктів трудових відносин.

У який період після припинення трудових відносин необхідно зареєструватись в центрі зайнятості?

Вірний вибір – запорука успішного майбутнього

Начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії– Тетяна Максімова

Якщо запитати у пересічного українця що він бажає понад усе, то, мабуть, найчастіша відповідь це: «Жити в розвиненій та багатій країні». Але, щоб реалізувати це бажання, потрібно кожному з нас прикласти чимало зусиль. Перш за все, це залежить від самого народу та рівня його освіченості.