12 квітня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка,   вул. Центральна, 9) скликається пленарне засідання п’ятнадцятої позачергової сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Детальніше: До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

8 лютого 2018 року відбулося засідання 13 сесії 7 скликання, на якій обговорили питання передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад.

Детальніше: Засідання 13 сесії 7 скликання

26 січня 2018 року в залі засідань Сергіївської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Присутні заслухали звіт начальника фінансового відділу про виконання бюджету за 2017 рік, звіт начальника КП «Сергіївське» про використання коштів та затвердили оплату праці робітників лісового відділу. Обговорили питання поводження з ТПВ та придбання відповідного обладнання, створення Центру надання соціальних послуг та інші.

Детальніше: Засідання виконавчого комітету Сергіївської сільської ради

22 січня 2018 року відбулося відкриття меморіальної дошки на адміністративному приміщенні ЛВДС в селі Качанове Сергіївкої ОТГ Ілляшенку Віктору Володимировичу - воїну АТО, що загинув під Іловайськом. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.

Детальніше: Відкриття меморіальної дошки герою АТО

28 грудня 2017 в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся новорічний ранок "Новорічна казка" для учнів 1-4 класів.

Детальніше: Новорічний ранок у Сергіївській ЗОШ

Сторінка 1 із 7

Корисна інформація

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

     Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!
2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

вгору