28 грудня 2017 в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся новорічний ранок "Новорічна казка" для учнів 1-4 класів.

Детальніше: Новорічний ранок у Сергіївській ЗОШ

20 грудня 2017 року на засіданні одинадцятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради затверджено герб і логотипи Сергіївської ОТГ.

8 листопада 2017 року в Сергіївській сільській раді для жителів Сергіївської об’єднаної територіальної громади в рамках програми інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення громадян було проведено День передплатника. Відвідувачі ознайомилися з відомчими виданнями Пенсійного фонду України – газетою "Пенсійний кур’єр". Спеціаліст Сергіївської сільської ради проінформував відвідувачів про зміни, які відбулися в пенсійній сфері.

Відзнакою Прем'єр-міністра України нагороджено голову Сергіївської ОТГ Ігоря Лідового.

23 вересня 2017 року в селі Вирішальне святкували День села. Гостей вітали учасники художньої самодіяльності та хореографічного ансаблю. Вітання та подарунки отримали найстарший та наймолодший житель села, трудівники та працівниці, іменинниця Данько Тамара Миколаївна. На всіх чекали: лотерея, смачнюча каша та святкова дискотека. Спонсорами свята виступили Валерій Олексенко та Сергій Пащенко.

Сторінка 1 із 6

Оголошення!

Шановні жителі с. Сергіївка. З 1 січня 2018 року змінюється графік вивезення твердих побутових відходів. Збір твердих побутових відходів (сміття) переноситься з суботи на п’ятницю. Маршрут та час проїзду не змінюється.

Графік прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ КЕРЕЧЕНКО В.В.

Графік

прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ

КЕРЕЧЕНКО В.В.

План Новорічних та Різдвяних заходів, які заплановано на території Сергіївської ОТГ