Про  нові карантинні правила щодо COVID-19 говорили сьогодні, 12 жовтня,  на прес-брифінгу Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

«Із 21 жовтня  міжрегіональні перевезення пасажирів, за умов  епіднебезпеки, будуть дозволені лише за наявності сертифікату про вакцинацію», - Віктор Лисак

Із 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів, за умов  епіднебезпеки, будуть дозволені лише за наявності сертифікату про вакцинацію, чи негативного результату ПРЛ тестування, експрес-тесту, зробленого за 72 години до поїздки пасажира. Про таке рішення Кабміну повідомив в ході брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА  Віктор Лисак. Для повністю вакцинованих пасажирів обмежень не буде, а от особи, які не мають вакцинації скористатись транспортними послугами не зможуть. Йдеться саме про автомобільний транспорт міжрегіонального спрямування, авіаційні та залізничні перевезення. До міських та внутрішньо обласних перевезень вищевказані вимоги поки-що не будуть застосовуватись, підсумував головний медик Полтавщини.

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об'єктів.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій