Menu

07 січня 2020 року о 18:00 відбудеться засідання тридцять шостої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради , а також чергове засідання виконавчого комітету №2 Сергіївської сільської ради.

Порядок денний

Тридцять шостої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (07.02.2020 року 17-00)

 

 1. Про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2019 рік.

(Лобода В.Г.)

 1. Про звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік та погодження фінансового плану КП «Сергіївське» на 2020 рік.

(Кавун А.І.)

 1. Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік та погодження фінансового плану СКП «Добробут» на 2020 рік.

(Ілляшенко А.О.)

 1. Про звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік та погодження фінансового плану КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на 2020 рік.

(Лобода Ю.В.)

 1. Про звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік та погодження фінансового плану комунальній організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради на 2020 рік.

(Богуславець Л.В.)

 1. Про внесення змін до діючих Програм відповідно до внесених змін сільського бюджету на 2020 рік.

(Панасейко І.М.)

 1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік.

(Лобода В.Г.)

 1. Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на баланс Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради загальною вартістю 124350,00 грн. (гранулятор двошвидкісний з двигуном 22-33 кВт, F-280, f-6х(65мм – 118000,00 грн.; ноутбук – 6350,00 грн.)

(Кавун А.І.)

 1. Земельні питання.
 2. Різні питання.

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №2 СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІД 07.02.2020 РОКУ 

 

 1. Про забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

(Андрушечко В.М.)

 1. Про заходи щодо пропуску можливого паводку та льодоходу на території Сергіївської сільської ради.

 (Дичок О.Р.)

 1. Про внесення змін до п 1рішення виконавчого комітету №40 від 02.05.2019 року «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради».

(Ілляшенко А.О.)

(1. Затвердити тарифи з надання послуги СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради по вивезенню твердих побутових відходів:

- від приватних та багатоквартирних будинків –  4,17 грн. на 1 мешканця;

- від підприємств – 16,67 грн. (Калькуляція додається).

         1.1 Директору СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенку А.О.) заключити з фізичними особами договора про надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.)

4. Різні питання

Корисна інформація

Гарантії працівникам, які проходять військову службу

Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в редакції від 08.02.2015 року зі змінами, внесеними Законом України від 15.01.2015 року № 116-VIII, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Обмеження щодо застосування праці неповнолітніх

 У трудовому законодавстві в інтересах охорони здоров’я підлітків існують певні обмеження, що стосуються усіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Зокрема, у статті 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 31 березня 1994 р. № 46).

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

Порядок розрахунку з працівником під час звільнення

   Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку.

вгору