Розгляд та врахування пропозицій громадськості щодо ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ документу державного планування Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області. Термін отримання зауважень та пропозицій 15 днів в приміщенні сільської ради за адресою вул Центральна 9, с Сергіївка, Миргородського р-н, Полтавської обл.

або за телефоном 0501952030

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу