п’ятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (29.04.2021 року)

1. Про внесення змін у додаток до рішення 3-ї сесії Сергіївської сільської ради 8 скликання від 12.02.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради».
  1. Про створення постійно діючої Комісії із встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Сергіївської сільської ради.
  1. Про втрату чинності рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.08.2020 «Про затвердження Генерального плану села  Новоселівка Гадяцького  району  Полтавської  області»
  1. Про затвердження Генерального плану села  Новоселівка Гадяцького  району  Полтавської  області.
  1. Про погодження проектно-кошторисної документації по реконструкції сільського будинку культури по вулиці Клубна в с. Качанове.
  1. Про затвердження Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року.
  1. Про внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради:

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.
  1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  1. Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду.
  1. Про затвердження умов, додаткових умов передачі в оренду комунального майна другого типу.
  1. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни.
  2. Про припинення прав на землю громадян на території Сергіївської сільської ради.
  1. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність.
  1. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  1. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.
  1. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.
  1. Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власниці земельної частки (паю) громадянці Чуренко Л.О. за рішенням суду.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду невитребуваної земельної частки (паю).
  1. Інші питання
  2. Різні питання: