Сергіївська сільська рада повідомляє про розроблення завдання  на створення цифрової картографічної основи та завдання на розроблення  проекту комплексного плану просторового розвитку території Сергіївської територіальної громади Миргородського району   Полтавської області, що викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Розробник – Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради

Для ознайомлення завдання  на створення цифрової картографічної основи та завдання на розроблення  проекту  комплексного плану просторового розвитку території Сергіївської територіальної громади Миргородського району   Полтавської області розміщено в приміщенні Сергіївської сільської ради за адресою: с. Сергіївка вул. Центральна, 9 (Нестеренко Т.В.)  Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 19 серпня 2021 до 19 вересня  2021  (інформація за телефоном  0501952030).