Дев’ятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради

1. Про  затвердження програми  «Сприяння проведенню мобілізації та призову громадян Сергіївської  сільської  ради до лав Збройних Сил України на 2021 рік.»
  2. Про внесення змін до Програми Соціально-економічного розвитку Сергіївської територіальної громади на 2021 рік.
  3. Про схвалення проєкту «Поліпшення технічного стану та благоустрою прибережної зони р. Хорол в межах Сергіївської ТГ Гадяцького району Полтавської області на ділянці №1 від ПК-0 до ПК-1 та на ділянці №2 від ПК-5 до ПК-7»
  4. Про внесення змін до бюджету Сергіївської  сільської  територіальної громади на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до штатного розпису на 2021 рік .
  6. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  7. Про схвалення прогнозу бюджету  Сергіївської сільської територіальної  громади  на 2022-2024  роки.
  8. Про  перейменування   закладів освіти Сергіївської сільської ради.
  9. Про внесення змін до рішення сесії Сергіївської сільської ради від 21.08.2020 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти
  10. Про надання  дозволу на розробку технічної документації   із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок ПАТ Укрнафта в особі Качанівського ГПЗ.
  11. Про реєстрацію права комунальної власності  на земельні ділянки.
  12. Затвердження  документаціїї із землеустрою та передачу у приватну власність.
  13. Розгляд заяви гр. Василакі.
  14. Про результати проведення аудиту КП «Добробут»
  15. Різне (Про схвалення тарифів та угоди з КП «Сервіс» на вивіз ТПВ)