На вас чекають: концертна програма, театралізована вистава біля річки, розіграш лотереї, дискотека та розваги, працюватиме торгова точка з шашликами та напоями.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.