Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн. Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів обласного бюджету та коштів місцевих бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

На даний момент по Сергіївській ОТГ до участі у конкурсі готуються 2 проекти:

1. «Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях по вулиці Шкільна в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області», автор Дичок Олег Романович, орієнтовна вартість – 100 000 грн.;
  2. «Придбання та встановлення комплексу вуличних тренажерів на базі закладу Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», автор Храпаль Валентина Іванівна, орієнтовна вартість проекту - 100 000 грн.;

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня в електронному (за допомогою ЕЦП або BankID) та паперовому вигляді (паспорт та ІНН, заповнивши бланк для голосування). Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Шановні жителі громади, підтримайте кращий проект (звертатись до Сергіївської сільської ради)!

Реквізити рахунків для зарахування коштів до місцевого бюджету Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради які вступили в дію з 01.07.2018 року.

Графік прийому громадян спеціалістами Гадяцького відділу Пенсійного фонду

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць за  умовами праці надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.