Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн. Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів обласного бюджету та коштів місцевих бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

На даний момент по Сергіївській ОТГ до участі у конкурсі готуються 2 проекти:

1. «Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях по вулиці Шкільна в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області», автор Дичок Олег Романович, орієнтовна вартість – 100 000 грн.;
  2. «Придбання та встановлення комплексу вуличних тренажерів на базі закладу Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», автор Храпаль Валентина Іванівна, орієнтовна вартість проекту - 100 000 грн.;

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня в електронному (за допомогою ЕЦП або BankID) та паперовому вигляді (паспорт та ІНН, заповнивши бланк для голосування). Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Шановні жителі громади, підтримайте кращий проект (звертатись до Сергіївської сільської ради)!

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.