Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн. Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів обласного бюджету та коштів місцевих бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

На даний момент по Сергіївській ОТГ до участі у конкурсі готуються 2 проекти:

1. «Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях по вулиці Шкільна в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області», автор Дичок Олег Романович, орієнтовна вартість – 100 000 грн.;
  2. «Придбання та встановлення комплексу вуличних тренажерів на базі закладу Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», автор Храпаль Валентина Іванівна, орієнтовна вартість проекту - 100 000 грн.;

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня в електронному (за допомогою ЕЦП або BankID) та паперовому вигляді (паспорт та ІНН, заповнивши бланк для голосування). Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Шановні жителі громади, підтримайте кращий проект (звертатись до Сергіївської сільської ради)!

Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Філія Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області

Керівництво:

Контактні дані:

Сторінка в Facebook:

Дем’яненко Олександр Васильович, начальник філії

Адреса: пров. Родини Іваненків, 3 В, м. Полтава, 36022

Телефон: 0503460155

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

Шановні виборці

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.