Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн. Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів обласного бюджету та коштів місцевих бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

На даний момент по Сергіївській ОТГ до участі у конкурсі готуються 2 проекти:

1. «Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях по вулиці Шкільна в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області», автор Дичок Олег Романович, орієнтовна вартість – 100 000 грн.;
  2. «Придбання та встановлення комплексу вуличних тренажерів на базі закладу Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», автор Храпаль Валентина Іванівна, орієнтовна вартість проекту - 100 000 грн.;

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня в електронному (за допомогою ЕЦП або BankID) та паперовому вигляді (паспорт та ІНН, заповнивши бланк для голосування). Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Шановні жителі громади, підтримайте кращий проект (звертатись до Сергіївської сільської ради)!

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.