Максимальна вартість одного проекту: 100 тис. грн. Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів обласного бюджету та коштів місцевих бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

На даний момент по Сергіївській ОТГ до участі у конкурсі готуються 2 проекти:

1. «Реконструкція вуличного освітлення на сонячних батареях по вулиці Шкільна в селі Розбишівка Гадяцького району Полтавської області», автор Дичок Олег Романович, орієнтовна вартість – 100 000 грн.;
  2. «Придбання та встановлення комплексу вуличних тренажерів на базі закладу Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів», автор Храпаль Валентина Іванівна, орієнтовна вартість проекту - 100 000 грн.;

Голосування триватиме з 14 по 30 вересня в електронному (за допомогою ЕЦП або BankID) та паперовому вигляді (паспорт та ІНН, заповнивши бланк для голосування). Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Шановні жителі громади, підтримайте кращий проект (звертатись до Сергіївської сільської ради)!

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?