Шановні жителі сіл Качанове, Новоселівка, Дачне, Вирішальне, Степове!

Комунальне підприємство «Надія» надає послуги по вивезенню твердих побутових відходів. Відповідно до рішення виконкому Сергіївської сільської ради вартість послуги становить 4 грн. 17 коп. за одну людину на місяць, для підприємств та організацій –  16 грн. 67 коп.  Для безперебійного вивозу твердих побутових відходів просимо Вас заключити угоди з КП «Надія» та своєчасно сплачувати за надану послугу.

Дякуємо за розуміння!

Реквізити рахунків для зарахування коштів до місцевого бюджету Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради які вступили в дію з 01.07.2018 року.

Графік прийому громадян спеціалістами Гадяцького відділу Пенсійного фонду

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць за  умовами праці надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.