Шановні жителі сіл Качанове, Новоселівка, Дачне, Вирішальне, Степове!

Комунальне підприємство «Надія» надає послуги по вивезенню твердих побутових відходів. Відповідно до рішення виконкому Сергіївської сільської ради вартість послуги становить 4 грн. 17 коп. за одну людину на місяць, для підприємств та організацій –  16 грн. 67 коп.  Для безперебійного вивозу твердих побутових відходів просимо Вас заключити угоди з КП «Надія» та своєчасно сплачувати за надану послугу.

Дякуємо за розуміння!

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 1 січня 2019 року

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Як отримати житлову субсидію

(нове у призначенні субсидії з 01.10.2018)

Обласна безкоштовна «гаряча лінія»:   0-800-500-620

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Робота за сумісництвом стає основним місцем роботи.

Відповідно до частини другої статті 21 КЗпП працівник має право працювати на одному або одночасно на декількох підприємствах.