чотирнадцятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (04.02.2022 року)

1. Про стан виконання Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про стан виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради за 2021 рік.

(Коркішко О.І.)

1. Про звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради за 2021 рік.

(Хоптинська Т.Г.)

1. Про звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради за 2021 рік.

(Москаленко О.І.)

1. Про звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради за 2021 рік.

(Богуславець Л.В.)

1. Про звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2021 рік та погодження фінансового плану КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на 2022 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2021 рік та погодження фінансового плану СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2022 рік.

(Ілляшенко А.О.)

1. Про внесення змін до Програм на 2022 рік:

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про передачу та закріплення індивідуально визначеного майна комунальної власності Сергіївської сільської територіальної громади комунальному підприємству «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на правах господарського відання. (Трактор Беларус- 82,1 в комплекті із додатковим навісним обладнанням (швидкоз'ємний фронтальний навантажувач з челюсним ковшом ГЕНЕРАЛ 1600, причіп тракторний самоскидний з надставними суцільнометалевими бортами 2ПТС- 4,5, косарка ротаційна Lisicki модель Z178 з захисним кожухом 824-314 та карданним валом) за балансовою вартістю 973200,00 грн).

(Дичок О.Р.)

1. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Сергіївської територіальної громади, Миргородського району, Полтавської області.

(Нестеренко Т.В.)

1. Про передачу артезіанської свердловини № 8 у с. Розбишівка на баланс комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради.

(Лідовий І.Г.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

Земельні питання:

1. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

(Галь В.І.)

1. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки АТ «Полтаваобленерго» (ПС 110/35/10кВ «Глинсько-Розбишівська»)

(Галь В.І.)

1. Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Сергіївської сільської ради.

(Галь В.І.)

1. Про пооб’єктний перелік водних об’єктів, розташованих на території Сергіївської громади, які підлягають паспортизації.

(Галь В.І.)

1. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки. (1+0,005+2,0778) 1,5154 га.

(Галь В.І.)

1. Про припинення договорів оренди з гр. Ткаченко М.М.

(Галь В.І.

1. Про затвердження проекту землеустрою та заключення договору сервітуту на земельну ділянку з гр. Загорулько В.С.

(Галь В.І.)

1. Про дозвіл на передачу земельної ділянки в суборенду ФГ «Миронів гай».

(Галь В.І.)

1. Про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відводу земельної ділянки у землі для ведення фермерського господарства.

(Галь В.І.)

1. Про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відводу земельної ділянки у землі для ведення особистого селянського господарства.

(Галь В.І.)

1. Про припинення права користування на земельну ділянку.

(Галь В.І.)

1. 2 Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Батурі. Р.П..
  2. 2 Про внесення змін до договору оренди зі СТОВ «Дружба Нова» від 01.11.2021 року.

1. Різні питання: