Сергіївська сільська рада повідомляє про виготовлення проекту Генерального плану по с. Сергіївка.
Усіх зацікавлених осіб просимо з’явитися до сільської ради (земельний відділ) для ознайомлення та подання зауважень, пропозицій щодо цього проекту.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Філія Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області

Керівництво:

Контактні дані:

Сторінка в Facebook:

Дем’яненко Олександр Васильович, начальник філії

Адреса: пров. Родини Іваненків, 3 В, м. Полтава, 36022

Телефон: 0503460155

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

Шановні виборці

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.

Основні відмінності трудового договору і цивільно – правового договору

Роз’яснення надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Щоб зрозуміти відмінності трудового та цивільно – правового договору,

проаналізуємо  та порівняємо ці два види договору.