Сергіївська сільська рада повідомляє про виготовлення проекту Генерального плану по с. Сергіївка.
Усіх зацікавлених осіб просимо з’явитися до сільської ради (земельний відділ) для ознайомлення та подання зауважень, пропозицій щодо цього проекту.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?