8 листопада 2017 року в Сергіївській сільській раді для жителів Сергіївської об’єднаної територіальної громади в рамках програми інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення громадян буде проведений День передплатника.                                      Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з відомчими виданнями Пенсійного фонду України – газетою "Пенсійний кур’єр".                          Спеціаліст Сергіївської сільської ради проінформує  відвідувачів про зміни, які відбулися в пенсійній сфері.

Реквізити рахунків для зарахування коштів до місцевого бюджету Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради які вступили в дію з 01.07.2018 року.

Графік прийому громадян спеціалістами Гадяцького відділу Пенсійного фонду

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць за  умовами праці надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.