8 листопада 2017 року в Сергіївській сільській раді для жителів Сергіївської об’єднаної територіальної громади в рамках програми інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення громадян буде проведений День передплатника.                                      Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з відомчими виданнями Пенсійного фонду України – газетою "Пенсійний кур’єр".                          Спеціаліст Сергіївської сільської ради проінформує  відвідувачів про зміни, які відбулися в пенсійній сфері.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?