8 листопада 2017 року в Сергіївській сільській раді для жителів Сергіївської об’єднаної територіальної громади в рамках програми інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань пенсійного забезпечення громадян буде проведений День передплатника.                                      Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з відомчими виданнями Пенсійного фонду України – газетою "Пенсійний кур’єр".                          Спеціаліст Сергіївської сільської ради проінформує  відвідувачів про зміни, які відбулися в пенсійній сфері.

Оголошення!

Шановні жителі с. Сергіївка. З 1 січня 2018 року змінюється графік вивезення твердих побутових відходів. Збір твердих побутових відходів (сміття) переноситься з суботи на п’ятницю. Маршрут та час проїзду не змінюється.

Графік прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ КЕРЕЧЕНКО В.В.

Графік

прийому лікаря Розбишівської АЗПСМ

КЕРЕЧЕНКО В.В.

План Новорічних та Різдвяних заходів, які заплановано на території Сергіївської ОТГ