Шановні жителі Сергіївської ОТГ!
11 грудня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Сергіївського СБК відбудуться збори жителів Сергіївської громади з порядком денним:
1. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради за період з 20 грудня 2016 року по 1 грудня 2017 року.
2. Про затвердження генерального плану с.Сергіївка.
3. Про затвердження стратегії розвитку Сергіївської ОТГ на 2018-2020 роки.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.