Шановні жителі Сергіївської ОТГ!
11 грудня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Сергіївського СБК відбудуться збори жителів Сергіївської громади з порядком денним:
1. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради за період з 20 грудня 2016 року по 1 грудня 2017 року.
2. Про затвердження генерального плану с.Сергіївка.
3. Про затвердження стратегії розвитку Сергіївської ОТГ на 2018-2020 роки.

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ та заробітної плати – важлива тема сьогодення!

Урядом прийнято ряд рішень з даного питання, зокрема на виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018р. та Голови Державної служби України з питань праці Р. Чернеги від 11.09.2018р.

Легалізацію заробітної плати

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Призначення житлових субсидій

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняття постанови № 329, вніс зміни до програми призначення житлових субсидій.

На які новації треба звернути увагу в першу чергу?