З 1 березня на території Полтавщини заборонено торгівлю алкогольними напоями

З 00:00 години першого березня на території Полтавської області заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Полтавської області до завершення дії воєнного стану в регіоні.

Відповідний наказ від 28 лютого 2022 року №88/4 підписав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Відзавтра, 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області буде заборонено продаж алкогольних напоїв. Сьогодні підписав відповідний наказ. Рішення діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці та Держпродспоживслужба жорстко контролюватимуть виконання наказу, ¬ сказав Дмитро Лунін. ¬ Нині необхідно думати про безпеку й порядок, допомагати нашій армії та берегти себе. Прошу поставитися всіх із розумінням і не порушувати заборону».